Ośrodek wypoczynkowy MSWiA „Echo”
 

    MSWiA posiada Ośrodek Wypoczynkowy „ECHO” w Krynicy-Zdrój. Usytuowany jest on w malowniczej dolince, wśród drzew, nad brzegiem potoku. Zaprasza strudzonych wielkomiejskim gwarem, służbowo podróżujących lub przebywających w Krynicy, dla których cisza i spokój są warunkiem dobrego wypoczynku i relaksu.

   Komfortowo i zgodnie ze standardami hotelowymi wyposażone pokoje z bezprzewodowym dostępem do internetu, domowa kuchnia, zaplecze rekreacyjne  i dyskretna obsługa podnoszą jakość spędzonego tu czasu. Dla zmotoryzowanych posiadamy zamykany na noc parking.

  Oddzielone od części hotelowej sale konferencyjno – klubowe i ich zaplecze techniczne sprzyjają organizacji kursów i narad.

    Są one wyposażone w standardowy sprzęt tj.: rzutnik do folii, rzutnik multimedialny, ekran, flipchart, nagłośnienie sali, TV, video fotele konferencyjne z pulpitami.

   Na życzenie gości organizujemy: biesiady przy ognisku z kapelą regionalną i pieczonym baranem, bankiety, przyjęcia okolicznościowe, wycieczki plenerowe, przejazdy krajoznawcze dorożkami i inne.

© 2004 - 2006 Echo. Wszelkie prawa zastrzeżone.    Hosting i obsługa: Agencja Interaktywna WDnet